NES Health

NES Health diagnostika je založena na principu snímání elektromagnetického pole těla. Identifikuje bioenergetické deformace a blokády ve vašem těle a ve vašich meridiánech, které mohou přispět k fyzickým a psychickým problémům.

Co jsou energetické blokády?
Energetické blokády jsou místa v těle, kde je energie blokována. To brání tomu, aby se správná chemická informace v biologických procesech v různých částech organismu dostala do oblasti, která právě tuto informaci potřebuje. Pokud je tato informace zkreslená, může ovlivnit následně fyzickou funkci a vyvolat patologický proces v organismu.
Energetické blokády jsou způsobeny mnoha různými příčinami. Nejproblematičtější jsou elektromagnetické frekvence (EMF) vysílané bezdrátovým internetem, počítači, vysílači mobilních signálů, mobilní telefony a podobně. Jiné blokády mohou být způsobeny toxickými kovy, chemikáliemi, stresem, toxiny bakterií, virů a parazitů nebo traumatem, které jsme utrpěli.

Jak může pomoci NES Health?
Cílem NES Health programu je vrátit integritu do energetického pole těla a podporovat přirozenou fyzickou schopnost těla léčit se na chemické, fyzické, duševní, emocionální, energetické a informační úrovni.

Přínosy NES Health programu mimo jine zahrnují:
Snížení stresu – uvolněni emocionálních a fyzických blokád
Zvyšuje fyzickou energii a mentální pohodu
Zdraví a vitalita – stimuluje opravný proces těla
Úleva od bolesti – stres a bolesti a kloubů lze výrazně snížit
NES Health může být také použit k úlevě od akutních a chronických příznaků a také jako silné preventivní opatření, které opraví nerovnováhu, jakmile je v počátku detekována, což vám umožní zůstat zdravý.

Ordinační hodiny
Pouze po telefonické domluvě.
V období 11.–18.10. 2019 neordinujeme z důvodu dovolené.
Najdete nás
Gen. Svobody 374/9a
460 01 Liberec XIII Nové Pavlovice
Kontakt
telefon: +420 603 224 383
bioharmonieliberec@gmail.com